• ailesi tarafından cinsel ilişkiye zorlanan kız

  15.
  Aile demişsin ama Öyle ailenin amına koyayım ben. Olm aile kavramı bambaşka bir şey, aile dediğin olay kendisinden birini korur kollar, kötülüğünü istemez. Bu değişik bir vaka, insanın ister istemez nutku tutuluyor, bazen de hiçbir şey söyleyemeyecek duruma geliyor. O kız şimdi ne acılar çekiyor be, içinde ne fırtınalar kopuyor kimse bilmez.

  Benim anlamadığım olay şu; madem bu kız ailesi(!) tarafından cinsel ilişkiye zorlanıyor, hiç mi bi insan evladı durumu yetkili mercilere bildirmemiş? insanlar ne kadar orospu çocuğu olmuş lan, dünya git gide değişik bi hal almaya başladı da sonumuz cidden iyilik olsun. Diyecek başka da söz yok lanet olsun ki…
  9 ... the rise of darkness
 • karım isterse başka erkek ile yatabilir

  19.
  Alfa erkek söylemidir. Zorunuza mı gitti lan kekolar? Elbette adamın karısı başka biriyle yatabilir. Bundan kime ne? Karı onun, karar onun. Yalnız bi sinir bastı gereksiz yere niye bilmem, interesting..
  7 -2 ... the rise of darkness
 • melih gökçek le tanışan şoför ihale zengini oldu

  2.
  Demek ki güzel yalamış adam melih’i. Boşuna devir torpil, çifte standart devri demiyoruz. Aha alın size güzel bi örnek, daha da bir şey söylemem.

  (bkz: Akp döneminde gerçekleşmiştir)
  7 ... the rise of darkness
 • yalnizca deli yalnizca sair

  175.
  Adam kendi halinde takılıyor, kimseye zararı olmuyor O yüzden benden kendisine hep destek tam destek. Burası özgür bi platform gençler herkes istediği gibi yazabilir, milleti ötekileştirmenin bi alemi yok.

  Devam şair sen bakma bunlara.
  6 -2 ... the rise of darkness
 • sözlüğü terk eylemek

  25.
  Terk edip ve bir süre uzak kalmak iyi olacaktır sebebi de eli şeyinde olan abazanlar ve kalitesiz troller… şaka şaka, enişteniz geliyor bir süre yokum sözlükte kendinize cix bakın, haydi ben kaçtım bye.
  13 ... the rise of darkness
 • manavın önünden geçerken çocuğun gözünü kapatmak

  6.
  Bir anne-baba için çok acı bir durum lan bu. Şöyle bi düşününce insan cidden üzülmeden edemiyor. Yalnız benim çocuğum manavdan herhangi bir meyveyi canı çekecek ve ben almayacağım öyle mi? Valla yaratırım, ne yapar ne eder canının istediğini alırım. Alamayanlar var elbet gerçekten büyük bir dram bu ama ben alırım büyük konuşmuş gibi olmayayım da.. niye anne-babayız o zaman dimi?
  8 -1 ... the rise of darkness
 • herkes işe giderken uyumak

  8.
  Ev geçindirme derdiniz yoksa, halen anne ve babanızın yanında ikamet ediyorsanız tabii ki herkes işe giderken uyuyabilirsiniz Ama evliyseniz, çocuğunuz varsa çarkı döndürmek için mecbur çalışmak zorundasınız. Yalnız bu hayat yatmakta geçmez, sıkıcı olur, belli bi hedefleri, amaçları olması gerekiyor insanın. Yani bana göre bu böyle sizi bilemem.
  10 ... the rise of darkness
 • varank reis in hesabını sildirmesi

  5.
  Valla mı? O zaman dans, herkese benden oralet, evet. Maşallah subhanallah. *
  10 -5 ... the rise of darkness
 • isveç te cezaevi vs türkiye de öğrenci yurdu

  6.
  Cezaevine bak anasını satıyım, insanın suç işleyip içeride yatası geliyor. Bir de bizim öğrenci yurtlarına bak, köpeği bağla durmak istemez. Vay anasını sayın seyirciler insan gerçekten hayret ediyor.

  ——çomar mode on——
  Olsun, new York’da türkevi açmışız, bu da bir şey yeğenim bas oyu ampule amk. *
  ——çomar mode off——
  11 -1 ... the rise of darkness
 • başkalarının mutsuzluğundan mutlu olmak

  74.
  Bencil insanların yaptıkları şerefsizliktir. Zeus kimseyi şöyle basit konumuna düşürmesin, amen.
  7 ... the rise of darkness
 • güzel kürtçe müzikler

  4.
  Çok güzel bir Kürtçe rock şarkısı, arada açar dinlerim bu beyefendiyi.

  Aha da video;

  Bir de şu var tabi, bu da çok güzel;

  Güzel şarkı yapmış imansızlar helal olsun. *
  7 ... the rise of darkness
 • new york un silüetine zerafetimizi yansıttık

  3.
  Keşke Türkiye’de de öyle bir zerafet söz konusu olsaydı. Zira işsizlik, açlık, fakirlik gırla gidiyor. Ekonomi zaten bitik onu söylemiyorum bile. Önemli olan emperyalist ülkelerin silüetine zerafet yansıtmak değil, o ülkelerin gelişmişliğine, vatandaşlarının nasıl mutlu olduğuna özenilmelidir.

  Ama biz de onu düşünen yönetici nerede, ancak ego kasmak için New York’da türkevi açar. Başka da bir şey yapmaz.
  7 -1 ... the rise of darkness
 • bolu da kadınların kocamı elimden aldın kavgası

  6.
  Ucuz kezban kavgaları işte. Misal kadınlar birleşip o kişiliksiz herifi dövmeleri gerekiyordu ama yapmamışlar. Neden? Ucuzlar işte.
  7 -2 ... the rise of darkness
 • rte nin ve emine hanım ın kitaplarını okuyalım

  5.
  Cin Ali kitabını okumayı yeğlerim, şu yaştan sonra yalan dolan dinleyecek halimiz yok zaten yeterince yalanların içindeyiz. Evet, sıradaki başlık gelsin.
  5 ... the rise of darkness
 • mustafa kemal i zerre seven cenazeme gelmesin

  177.
  Prensip olarak raporlu delilerin cenazelerine gitmiyoruz, bunun da cenazesine gitmedik. Ama mezarına tükürmek için gidebilirdik lakin ona da değmezdi. Evet, sıradaki başlık gelsin.
  14 -3 ... the rise of darkness
 • rahat rahat siyaset konuşamamak

  3.
  Korku imparatorluğu yüzünden bunlar işte hep. Diktatör dediğimizde de bazı kesim fena kuduruyor, rahat rahat siyaset konuşulamayan ülkeyi diktatör değil de kim yönetiyor acaba? Sorduk soruyu monteledik boruyu…
  7 -1 ... the rise of darkness
 • emine erdoğan ın 265 bin liralık chopard saati

  8.
  Porsiyonlarınızı küçültün diyen hanımın taktığı saate bak hele. Bizler porsiyon küçültelim emine hanım ise 30 bin euroluk saat taksın. Bakın işte bu bir dramdır lakin çomar kitle yine anlamaz, bas oyu ampule amk der her zamanki gibi. Sizlere her şey müstahak, beter olun, evet.
  9 -2 ... the rise of darkness
 • sözlükteki sapığıniz

  6.
  Yavşak olursanız asılan çok olur. O yüzden ipek değil de köpek yüzünüzü gösterin bu andavallara. Varsın size gaddar desinler çok da lülü deyin geçin. Ablanızdan az taktik kapın lan, evet.
  9 -1 ... the rise of darkness
 • solcuyum deyip ırkçılık yapan tip

  1.
  Solculuğu yanlış anlamış olan tiptir. Solculukta ırkçılık yoktur, sınıf ayrımı yapılmaz, herkes eşittir lakin ısrarla ortamlarda ernesto che guavara’yı över, onun ne için öldüğünü ve eşitlik uğruna devrimler yaptığını görmezden gelir, sürü psikolojisine uyar ve ırkçılık yapar. Sonra kendisine bi de solcuyum der. Adama sormazlar mı bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye? insan gerçekten hayret ediyor.

  Olmadı güzel kardeşim, gerçekten olmadı…
  8 -1 ... the rise of darkness
 • kürt kelimesini yazarken araya yıldız koyan tip

  7.
  Biri Türk kelimesini yazarken araya yıldız koysa Türk düşmanı, vatan haini ilan edilir, bunlar yazınca da (sözde) milliyetçi olur. Muhtemelen klavyeden vatan kurtaran tiptir dolayısıyla da kâle alınmaz, pas geçelim.

  ırkçılık yapan, sınıf ayrımı yapan bizden değildir. Konu kilit.
  7 -3 ... the rise of darkness
 • yeni şeyler getiriyorum