• yalnızlık

  9487.
  Hacı onu bunu bilmem ben. Yalnızlık, yalnızların öve öve bitiremediği kötü bir şey bence. Yani şu anda 80 yaşındaki yaşlı bi amca bile yanında bir nefes olsun istiyor gençleri düşünemiyorum bu aşamada. Ama yalnızlık kötüdür deyip de ne idüğü belirsiz kişileri de sokmayın hayatınıza, misal bu konuda ben kötüyüm zira terzi kendi söküğünü dikemiyor. Açık ve net, evet.
  7 -1 ... the rise of darkness
 • hoşlanılan kızın şişko olduğunu öğrenmek

  7.
  Gönüller bir olsun kardeşim. Ne demişler; bir dirhem et bin ayıp örter. O yüzden takılmayın birkaç kiloluk fazlalığa, anın pardon birlikteliğin tadını çıkarın. Evet.
  9 -1 ... the rise of darkness
 • pınar gültekin

  92.
  Şerefsizin biri tarafından katledilen gencecik biriydi. Cemal Metin Avcı denilen ruh hastası katil, “Camı kapatabilir miyiz? Dışarıdan bana katil diye bağırıyor. Bir kere ben kadın eylemine bile katıldım. Ben de bağırdım adalet” diye ağlamış ve cezaevinden bağlandığı yayın da kesilmiş.

  Adam birini diri diri yakıyor, adli tıp kurumu da bu durumu doğruluyor halen karaktersizce adaletten ve kadın eylemine katılmaktan bahsediyor. Nasıl şerefsizmişsin lan sen Cemal, o cezaevi umarım mezarın olur senin..
  10 ... the rise of darkness
 • dolar kaç oldu amk

  3.
  8,82 Türk lirası imiş. Maşallah, ekonomimiz cidden çok güzel! O değil de siz bi çıkarın telefonunuzu ve sakın bu durumu sorgulamayın…
  6 ... the rise of darkness
 • kuruluş osman dizisi

  89.
  Diriliş Ertuğrul izleyicileri olarak kuruluş Osman dizisini merakla beklemekteyiz. Bekleyenler, yani biz an itibariyle şu konumdayız:

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2188764/+

  Kılıcımızı kalkanımızı kuşanalım şimdiden, haydi bismillah..
  9 ... the rise of darkness
 • fiyat arttıran marketlere ağır ceza gelsin

  10.
  Bu ülke kapitalistler tarafından yönetilen ülkedir, o yüzden bu söyleme sonuna kadar katılsam da olmayacak duaya amin demek olur bizimkisi. Çare kapitalistleri ve kapitalizmi yıkmak, onun dışında çare göremiyorum ben ne yazık ki.
  7 -2 ... the rise of darkness
 • dinsizlere saldıran dinciler

  3.
  Afedersiniz dincidir ne yapsa yeridir. Şahsen ben bu din simsarlarını kâle almam sonuç itibariyle davul bile dengi dengine dimi? Bence de öyle.
  8 -3 ... the rise of darkness
 • coğrafya kaderdir

  72.
  Coğrafya kaderdir ona tamam lakin kaderi değiştirmekte insanın elindedir. Biz istiyoruz bu coğrafyada yaşamayı aslında, insanoğlunun şu hayatta isteyip de yapamayacağı şey yok. Açık ve net.
  6 ... the rise of darkness
 • şarkıya aşık olmak

  2.
  Genellikle birden fazla şarkıya aşık olabiliyorum şarkı konusunda ayran gönüllülük var şahsımda. Misal progresif metal şarkıları cazip geliyor lakin death metal şarkılarından da kopamıyorum. Black metal şarkılarına taparken Heavy metal şarkıları aklımı çeliyor. ilginç bir durum cidden.

  Bi liste hazırladım geçen kendime, metal şarkılar on numara beş yıldız. Bırak Karışık çalsın, hiç müdahale etme anasını satıyım.
  5 ... the rise of darkness
 • clifford lee burton

  127.
  Bir dönem konserlerde fırtınalar estiren ve Heavy metalin güçlü gruplarından biri olan metallica’nın ikinci bas gitaristiydi.

  isveç’te bi konserden dönerken yolun buzlanma nedeniyle otobüs kontrolden çıkmış ve clifford dışarıya fırlamış yalnız dışarıya fırladığında hiçbir yara almamış, otobüs ona çarparak ciddi yaralar almış, otobüsü kaldıran vinç de onun ikinci kez yara almasına sebep olmuş.

  ölümü cidden şaibeli bu efsane insanın. Bugün ölüm yıl dönümü kendisinin.. ışıklar içinde uyusun, sevgi ve saygıyla.. unutursak da kalbimiz kurusun be..
  7 ... the rise of darkness
 • sevgilisine prensesim diyen erkek

  32.
  Delikanlı kadını bozar böyle sözler. Prenses asıl o amk, nerede lan benim tesbihim? Yine çok sinirlendim bak.
  7 -1 ... the rise of darkness
 • uludağ sözlük

  22325.
  Yarım saat önce bi andavalın alet görselleriyle içine edilmiş platformdur. Bakın bu tür olaylar neden ekşi sözlükte ya da o çok küçümsediğimiz kafa sözlükte olmuyor? Bu andavalın bu sözlüğe karşı değişik bir kini var, buraya o iğrenç görsellerini atarak da milletin yazarlık yapma hevesini kırıyor.

  Kardeşim bu sözlükten kazandığınız paralarla avukat tutup o görselleri yükleyen andavala dava açabilirsiniz, donuna kadar da alırsınız yani. Bu Tür olaylar basit olaylar değil, silik atmakla ya da çaylak yapmakla da geçmez. Çözüm şudur; sözlüğün ırzına geçen şerefsizi bulup bi güzel dövmeniz ya da hakkında dava açmanız, eğer gerçekten bu iğrençliğin önüne geçmekse niyetiniz.

  Şurada kaldı birkaç yazar, onlara da şurayı soğutmayın, insanı cidden dinden imandan çıkartmayın. Ha biz de ortam böyle yapacak bir şey yok diyorsanız siz bilirsiniz, ergenlerle çalıp oynarsınız ve 2006’dan bu yana ekşi sözlükten sonra olan büyük sözlüğün de anasını bellersiniz.. gerçi bellendi de bir umuttur diyerek kurtarmaya çalışıyoruz çünkü insan yıllardır yazdığı yere sahip çıkıyor ister istemez..
  15 ... the rise of darkness
 • sözlük sapığı

  13.
  Nik başlığıma uğramış bir de andaval. Böyle sözlüğe tüküreyim lan iştah falan kalmadı yazarlık yapacak. Şu mal burada özgürce görsel atıyorsa hakikaten Uludağ sözlük bitmiştir, geçmiş olsun.
  12 ... the rise of darkness
 • iki evlat acısı çekiyorum oğlumu bana versinler

  2.
  ne orospu çocuğuymuşsun sen PKK, insanları kandırıp içine çekiyorsun sonra bunun ceremesini de aileleri çekiyor işte böyle.. içim burkuldu kadının şu çaresiz söylemine ya, lanet olsun bu dünyaya anasını satıyım. Neden hep annelerin ciğerleri yanıyor, neden her şeyin bedelini anneler ödüyor.. evlat hakikaten bambaşka bir şey onu bunu bilmem ben, evladı olmayan şu kadını inan anlamaz..
  6 -2 ... the rise of darkness
 • evli olan kadin komsu sevismeye nasil ikna edilir

  52.
  Çok şerefsizce bi soru lan bu. Evli kadınla birlikte olana da, bu duruma izin verene de lanet olsun. Namussuzluk kadar onur düşmanı yok şu hayatta..
  6 ... the rise of darkness
 • cb erdoğan ın yandaş gazeteleri okuması

  2.
  Cumhuriyet ya da Sözcü mü okuyacaktı? Gerçek haberler orada yalan haberler ise yandaş gazetelerinde. Egosunu öyle tatmin ediyorsa demek ki adamcağız..
  7 ... the rise of darkness
 • aşı karşıtları mitingde

  3.
  Şu sakallılar sanki terör örgütü taliban üyeleri gibi, insan korkar bunlardan vallahi. Ulan korona yap bi güzellik şunlara da görsünler aşı karşıtı olmayı. Var işte bi hayalimiz yine…
  6 -1 ... the rise of darkness
 • doğan ve şahin araç fiyatları uçuşa geçti

  3.
  Geçmişte Doğanla şahini küçümsemeyip bir tane alsaydım şimdi 40 ya da 50 bin liraya okutacaktım be. Tüh vallahi olmadı şimdi bu, cidden üzüldüm.
  6 -1 ... the rise of darkness
 • isviçre de eşcinsel evliliğin yasallaşması

  7.
  Bundan sonra sözlük eşcinsellerine yallah Hollanda’ya demek yerine yallah isviçre’ye de diyebiliriz.

  Şaka maka bence güzel gelişmedir. Sonuç itibariyle herkes kendini mutlu hissettiği bir evlilik yapabilecek, özgürlük tam olarak bu işte. Devam.
  8 -1 ... the rise of darkness
 • şaka maka kızların da sıçıyor olması gerçeği

  10.
  Hocam bu gerçekten bize ne? Hayır yani böyle bi başlık canlandırınca eline ne geçti? insan gerçekten hayret ediyor, mutlu musun imamoğlu? Yok o başka bir şeydi neyse..
  7 -1 ... the rise of darkness
 • yeni şeyler getiriyorum