• başı açık kadınlara yasaklanması gereken meslekler

  2.
  Bu gece de kahkaha attık hamdolsun. Demek başı açık kadınlara öğretmenliği, hakimliği, savcılığı ve devlet dairelerinde çalışmayı yasaklayacaksınız öyle mi? Mideme kramp girdi güleceğim diye vallahi. He he yasaklarsınız, puhahahaha. * * *
  9 -8 ... the rise of darkness
 • angelina jolie

  618.
  Brad pitt gibi bir adam bile angelina’yı seçmiş zamanında bazıları da angelina’nın milattan önceki görselini koyuyor. Üstelik küçükken olan fotoğrafını. Ne yani şimdi bu angelina’nın güzel olmadığı anlamına mı geliyor? Güldürme beni Türk erkeği, hakikaten çok gülerim.

  Ayrıca küçükken de tatlıymış, her türlü yerim ben bu kadını.
  7 ... the rise of darkness
 • angelina jolie

  614.
  Tam bir tanrıça, seneler geçse de güzelliğini kaybetmeyen başarılı aktris. Gözlerine dudaklarına ölürüm be kadın, senin yerini kimse tutamaz. Aynı zamanda kırmızı ve bordo rujun yakıştığı nadir ünlülerdendir. Şuraya bi görselini bırakayım millet güzel görsün anasını satıyım:

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2189017/+

  Maşallah sana be..
  10 -1 ... the rise of darkness
 • monica bellucci

  550.
  Angelina jolie’nin tırnağı olamaz anasını satıyım. Angelina candır gerisi heyecandır. Dudakları yeter kadının. Dur başlığını bi canlandırayım tanrıçanın.
  8 -7 ... the rise of darkness
 • babanın viskisini içip üstüne su koymak

  16.
  Yalnız kardo o viskiyi parlıament night blue ile birlikte iç, tadına doyum olmaz o zaman. At elindeki tütünü ya da benden iste sana karton karton parlıament yollayayım. *
  7 -3 ... the rise of darkness
 • ben bu yazıyı islam düşmanlarına yazdım

  5.
  Demek ki adam cennette hurilerle birlikte olmak için Müslüman. Vay anasını sayın seyirciler… seni münafık seniiiii, çok ayıp. *
  8 -2 ... the rise of darkness
 • babanın viskisini içip üstüne su koymak

  9.
  Peder beye bak jack daniel’s içiyormuş anasını satıyım. Yuvarla gitsin çakmaz mevzuyu zamanında ben de az pederin viskisini yuvarlamadım ya. Maziye gittim bi an bak, çak 2 duble, hiç bekleme.
  7 ... the rise of darkness
 • return of the eski bir yazar

  38.
  iki de bir nik başlığımı uplayıp bana laf sokardı rahmetli. Aklıma geldi de akşam akşam bi hüzünlendim. Gel lan yine laf sok, büyüğün olarak yine affederim ben seni. Ayrıca her başarılı sözlük kadınının arkasında da gıcık bir sözlük erkeği olmalıdır.

  Çık gel kitapsız çok da gurur yapma..
  6 -2 ... the rise of darkness
 • necip fazıl kısakürek

  2599.
  Siyasal islamcıların pek bi sevdiği kumarbazdır kendisi. Tc vatandaşına sor poker ne diye bilmez ama Necip bu oyunu bayağı bi iyi biliyormuş. Örtülü ödenek olayını söylemiyorum bile, her neyse geberdi gitti zaten.
  8 -2 ... the rise of darkness
 • poker

  153.
  Şans ve taktiğe dayalı güzel bir iskambil oyunudur. işin püf noktası ise şudur; En fazla parayı kazanıp rakiplerine kaptırmadan onların paralarını sıfırlamaktır. Rakibin psikolojisini alt üst etmek şansınızı daha çok arttıracaktır.

  Rahmetli Necip Fazıl’da çok severmiş bu oyunu, kumarbazların vazgeçilmezi en nihayetinde.
  6 -1 ... the rise of darkness
 • seni istiyorum diye mesaj atan erkek

  19.
  Bence seksi bir erkektir kanımca. Seni istiyorum demek seni arzuluyorum demektir. Her şeyi emrivaki söylem olarak algılamayın.

  Seni Evimin hanımı çocuklarımın anası yapacağım diyen kekodan kat be kat iyi. Pozisyon temiz, devam.
  6 -3 ... the rise of darkness
 • chp zihniyeti

  301.
  Kurban ol sen o zihniyete Tipik siyasal islamcı, şeriat destekçisi zavallı.
  6 -2 ... the rise of darkness
 • metaldinleyendilenci

  20.
  Çok doğru söylemiş, akp’ye oy veren insanlar aptaldır. Hadi gel bana da saldır şimdi tipitip.
  10 -4 ... the rise of darkness
 • taliban ın zinayı kumarı hırsızlığı yasaklaması

  7.
  Bu Taliban’ın aşağılık bir terör örgütü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Zinayı kumarı hırsızlığı yasaklıyor ama gel gelelim recm cezasıyla kadınları katlediyor. Orospu çocuğu taliban, kansız taliban… yok olman dileğiyle anasını satıyım.
  8 -1 ... the rise of darkness
 • türban takmanın yasaklanması gereken meslekler

  9.
  --spoiler--
  şu meslek mensupları asla türban takamaz, takmamalı;

  -asker,
  -polis,
  -hakim,
  -savcı,
  -öğretmen.
  --spoiler--

  Sonuna kadar katılıyorum. Türban dini bir semboldür, devlet kurumlarında yeri yoktur, laikliğe zıt çünkü. Devlet dışında herkes ne yaparsa yapsın ilgilenmem ama devlet içinde türbanı savunan zihniyet şüphesiz ki siyasal islam zihniyetidir. Açık ve net, evet.
  17 -20 ... the rise of darkness
 • öğrencilere dayağın geri gelmesini savunan tip

  9.
  Bir öğrenciye dayak atmak onu uslandırmaz aksine daha çok hırçınlaştırır. Şiddetle insanoğlu bir yere varamaz, şiddet kullanarak eğitim verilemez. Bu yüzden geri zekalı bir tiptir kanımca. Kapatın ruh ve sinir hastalıkları hastanesine çıkamasın oradan ibne.
  10 -2 ... the rise of darkness
 • sakal erkeğin makyajı değildir

  4.
  Bal gibi makyajıdır. Böyle o sakala bakım yapıyorsa aynı saç gibi bence son derece şahane yani. Tabi bu benim fikrim yalnız herkes kendini nasıl iyi hissediyorsa o şekil takılmalıdır. Başkalarının fikrinin bi önemi olmamalıdır. Evet.
  7 -1 ... the rise of darkness
 • ben ev erkeği olmak istiyorum

  11.
  Ben de ev hanımı olmak istiyorum kardeşim. Çalışmayı değil de yan gelip yatmayı istiyorum, çok zor bir şey mi istiyoruz lan? Bence değil yani. Evet.
  7 -1 ... the rise of darkness
 • sakal bırakan erkeklerle çıkmıyoruz kampanyası

  40.
  Sakal erkeğin makyajıdır bence o kadar önyargılı davranmayalım gençler. Ha sakal bıraksın erkekler ama öyle taliban üyeleri gibi değil, dozunda yani. Açık ve net..
  7 -5 ... the rise of darkness
 • solcu kızların beceriksiz olması

  5.
  Beğenmeyen küçük oğluna almasın kardeşim. Solcu kızlar canımızdır, zoruna gidenin de borusuna gitsin yapacak bir şey yok.

  Bar dedi de bara gidesim geldi bak, uzun zaman olmuş gitmeyeli vallahi. Hasret gidermek şart oldu. Evet.
  7 ... the rise of darkness
 • yeni şeyler getiriyorum